Plesy

Vzpomínky z plesů

Plesů je opravdu hodně typů. Nejznámější je asi  maturitní, ale jsou i plesy hasičské nebo absolventské a celá řada dalších. Plesy souvisí s tancem a hudbou, ale neodmyslitelně také s fotografiemi. Každý si chce připomenout, jak mu to slušelo, když se hodil do gala. Vyfotím Vám elegantní taneční pohyby, nezapomenutelné maturitní šerpování, skupinovou fotografii, úsměvné momentky a mnoho dalšího. 

Maturitní plesy

Maturitní ples je asi poslední zábavou, než začne stres z maturity. Šerpování, předtančení a půlnoční překvapení je něco bez čeho si asi nikdo nedovede představit svůj maturitní ples. Já Vám můžu zvěčnit nejen tyto výjimečné chvíle Vašeho života, ale mohu i zachytit atmosféru celého večera. Plně k dispozici Vám budu od začátku plesu až do úplného konce. 

Jedinečné momenty

Každý ples je něčím ojedinělý. Má svůj oficiální program, který zvěčním dokonalými fotografiemi. Na plesu také zachycuji  vtipné momentky, taneční kreace nebo usměvavé skupinky. Vždy se pokouším zobrazit úžasnou atmosféru a jedinečné emoce, kterými hýří každý ples.