Svatby

Nezapomenutelné chvíle

Svatba je velký životní okamžik, který je často spojován se zdlouhavými stresujícími přípravami. Je potřeba zařídit místo, šaty a další podobné záležitosti. Výběr skvělého fotografa je také důležitý. U velkého dne, na který budete chtít vzpomínat, Vám mohu zachytit dokonalé emoce a vyjádřit atmosféru celého dne za pomocí fotografií nebo videí. 

Svatební tradice

Každá svatba je svým způsobem odlišná a má osobitou atmosféru. Žádná svatební dvojice nevzpomíná na svůj svatební den stejně. Existují ale i společné zvyky, které jsou pro téměř všechny svatby stejné. Když se řekne slovo svatba vybavíte si první tanec novomanželů, společné nakrojení svatebního dortu nebo nevěstino házení kyticí. Mohu Vám zachytit svatební tradice, ale i momenty, kterými se Váš svatební den liší od ostatních.

Den podle Vašich představ

Svatba s sebou nese spousty příprav a proto jsem Vám k dispozici po celý den. Od ranního líčení a strojení, přes svatební sliby a společné focení až po večerní hry s hosty. Podle Vašeho přání jsem ochoten jednotlivě doladit nejhezčí fotografie a vytvořit z nich svatební album se vzpomínkami na Váš velký den. V případě, že byste neměli úplně jasnou vizi, rád Vám nabídnu své zkušenosti, aby Váš den dopadl podle Vašich představ. 

Pohled z výšky

Svatební fotografie a videa jsou často na nádherných zámcích nebo na jiných krásných místech. Jelikož se ale bohužel nemůžeme pokochat krásným výhledem z výšky, nabízím Vám výjimečné záběry z dronu. Orlím pohledem se můžete podívat na Vaši dokonalou svatbu a pohlédnout shůry na skvělé místo Vaší svatby.